

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Lens Colour | White |
| Mounting Style | Base Mount |
| Current Type | DC |
| Light Effect | Flashing, Steady |
| Sounder Type | Buzzer |
| Decibels at 1 Metre | 90dB |
| Series | LEDA125 |
| Bulb Type | LED |
| Housing Colour | Black |
| Maximum Decibel | 90dB |
| Number Of Tones | 2 |
| IP Rating | IP65 |
| Standards Met | CE, RoHS |
| Minimum Temperature | -20°C |
| Maximum Temperature | +45°C |
| Housing Material | ABS, PC |
YL50/D50/R/RF/WR
YL80/L50/A/RF/WR
7092369FUL-0577
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00