

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 4.5 To 5.5 V dc |
| Power Rating | 1W |
| Input Voltage Nominal | 5 V dc |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Voltage Adjustment Range | -5 To +5V |
| Isolation Voltage | 1kV |
| Series | NTE |
TEN 8-4812WI
TEN 40-11022WIRH
TES 2N-1211
CCG15-24-12S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00