

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±9V dc |
| Input Voltage Range | 43.2 - 52.8 V dc |
| Power Rating | 1W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | ±56mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | SIP |
| Isolation Voltage | 1kV dc |
| Depth | 10.15mm |
| Length | 19.65mm |
| Series | MEA1 |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +85°C |
TDN 1-2413WISM
THD 10-2410
TEN 3-2415N
TMR 4-2423WI
TDN 5-2412WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00