

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 10.8 - 13.2 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 600mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SIP |
| Isolation Voltage | 1kV dc |
| Depth | 10.15mm |
| Length | 14.15mm |
| Series | MEE3 |
| Load Regulation | ±6% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 85% |
| Maximum Temperature | +85°C |
REC5-2415DRW/H4/A
TDR 2-2411WI
I7A4W033A033V-000-R
RDD08110S05
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00