

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 11.4 - 12.6 V dc |
| Power Rating | 1W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 200mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SP3C |
| Isolation Voltage | 3.5kV dc |
| Depth | 10.15mm |
| Length | 19.65mm |
| Series | MEF1 |
| Load Regulation | 0.01 |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 73.5% |
MTC2S1203MC-R7
TDN 5-2411WI
TEN 60-2411WIR
MEA1D1512SC
REC15E-2405SZ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00