

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 13.5 - 16.5 V dc |
| Power Rating | 1W |
| Input Voltage Nominal | 15 V dc |
| Output Current | 200mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SIP |
| Isolation Voltage | 5.2kV dc |
| Length | 19.65mm |
| Depth | 12.65mm |
| Series | MEJ1 |
| Load Regulation | 0.06 |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 74% |
| Maximum Temperature | +85°C |
TEL 10-4811WI
BTI24-12W65D
THN 20-2411WI-A1
CCG10-48-12SF
CCG1R5-48-15DF-RS
TEP 150-4812WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00