

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±15V dc |
| Input Voltage Range | 21.6 - 26.4 V dc |
| Power Rating | 1W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | 42mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Isolation Voltage | 5.7kV dc |
| Width | 14.99mm |
| Length | 19.94mm |
| Depth | 4.41mm |
| Series | MGJ1 |
| Load Regulation | Maximum of 0.1 (Output 2) %, Maximum of 6 (Output 1) % |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +105°C |
MEJ2D1212SC
TMR 3-4813WI
AEE03A18-LS
TDN 5-2422WI
TRN 3-1221SM
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00