

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 20 V dc, -3.5 V dcV dc |
| Input Voltage Range | 4.5 - 5.5 V dc |
| Power Rating | 2W |
| Input Voltage Nominal | 5 V dc |
| Output Current | 80mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Series | MGJ2B |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +105°C |
THN 15-2421WIR
i7C4W008A120V-003-R
TDN 1-2413WISM
TDN 3-4811WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00