

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 18 V dc, -2.5 V dcV dc |
| Input Voltage Range | 10.8 - 13.2 V dc |
| Power Rating | 2W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 80mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Series | MGJ2B |
| Maximum Temperature | +105°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
CCG3-24-05SF-RS
TVN 5-2423WI
TEN 20-2423WIN
TEN 3-4815WIN
TMDC 40-7213H
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00