

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 18V dc |
| Input Voltage Range | 13.5 - 16.5 V dc |
| Power Rating | 2W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Output Voltage Adjustment Range | -2.5V dc |
| Isolation Voltage | 5.2kV |
| Railway Approved | Yes |
| Series | MGJ2 |
| Medical Approved | Yes |
R-78T5.0-1.0/FC-TRAY
TEL 15-1212
TEN 40-7213WIR
THN 15-1223
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00