

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Input Voltage Range | 4.5 - 9 V dc |
| Power Rating | 1.5 W, 3W |
| Input Voltage Nominal | 5 V dc |
| Output Current | 62.5 mA, 125mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 3 |
| Package | SMA |
| Isolation Voltage | 5.7kV dc |
| Length | 41.53mm |
| Width | 22.61mm |
| Depth | 13.85mm |
| Series | MGJ6 |
| Load Regulation | 0.03 |
| Maximum Temperature | +105°C |
| Efficiency | 80% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Standards Met | ANSI/AAMI ES60601-1, UL 60950 |
SUCW1R52415B
TSR 1-4865WI
TDN 1-2413WISM
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00