

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 54V dc |
| Input Voltage Range | 10.8 - 27 V dc |
| Power Rating | 30W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | 560mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Series | MYBSP |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
MGJ2D152005BSC
PYH200-72WS24
MGS15243R3-R
TEN 20-2412WI
ATA00CC18S-L
TMR 12-1213WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00