

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 18 V dc |
| Power Rating | 2W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 167mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SIP |
| Isolation Voltage | 1kV dc |
| Length | 21.8mm |
| Depth | 11.1mm |
| Series | NDL |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
RP03-11012SRAW
DPX40-24WD15
DDR-15L-3.3
TDN 3-2412WI
TEN 60-4823WIR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00