

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 2.97 - 3.63 V dc |
| Power Rating | 1W |
| Input Voltage Nominal | 3.3 V dc |
| Output Current | 200mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | PDIP |
| Isolation Voltage | 3kV dc |
| Depth | 5.4mm |
| Length | 11.5mm |
| Series | NKE |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
TEP 150-4816WI
THD 15-2422WIN
RPA30-2412SAW/P
PXG-M15-48WS12
TMDC 10-4823
TEC 3-2423WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00