

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 13.5 - 16.5 V dc |
| Power Rating | 2W |
| Input Voltage Nominal | 15 V dc |
| Output Current | 400mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SIP |
| Isolation Voltage | 3kV dc |
| Depth | 10.15mm |
| Length | 19.65mm |
| Series | NMK |
| Load Regulation | 0.055 |
| Efficiency | 84% |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
MTE1S1215MC
NXJ2S1212MC-R7
TEC 2-4815WI
TRI 15-1213
MGS1R5053R3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00