

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5.5V dc |
| Input Voltage Range | 4.5 - 14 V dc |
| Power Rating | 100W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 20A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Series | OKL2-T/20-W12 |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +85°C |
CCG3-24-05SR-RS
TEC 2-2421WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00