

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5.5V dc |
| Input Voltage Range | 8.3 - 13.8 V dc |
| Power Rating | 25W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 5A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Series | OKX-T/5-D12 |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
TEQ 300-7215WIR
PXD40-24WS05
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00