

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 75W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Isolated | Yes |
| Output Voltage Adjustment Range | -0.125 - +0.125% |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Series | UWE |
THM 10-2413
RP30-2412DEW
TIM 2-0911SM
THR 40-7215WI
TEN 3-2410N
TEP 100-4815-CMF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00