

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 75 V dc |
| Power Rating | 75W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Isolated | Yes |
| Output Voltage Adjustment Range | -0.125 - +0.125% |
| Isolation Voltage | 2.25kV dc |
| Series | UWE |
THL 15-2411WI
REC15E-2405SZ
TEC 3-4811WI
THM 15-2423WI
TEN 60-4825WIR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00