

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 120W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Isolated | Yes |
| Output Voltage Adjustment Range | -0.4 - +0.4% |
| Isolation Voltage | 2.25kV dc |
| Series | UWE |
TES 2-2411H
TEN 40-1231
CCG30-48-12D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00