

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 3.3V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 66W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Isolated | Yes |
| Output Voltage Adjustment Range | -0.25 - +0.25% |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Series | UWE |
THN 10-7221WIR
RDD08110S05
QSB10048S12
MEJ1D1212SC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00