

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 500 |
| Output Signal Type | Push Pull |
| Shaft Type | Solid |
| Supply Voltage | 5 - 12 V dc |
| Overall Height | 44mm |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Mounting Type | Clamping Flange |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 25 kHz |
DBS50E-SKEJ02000
RE115L4E502W6017
DFS60B-S1AA05000
PY-3-C-025 0000X000X00
DBS60E-S4EK04096
PSC360G2-F-1A-C0007-ERA180-05K
PAC18R1-33D28F
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00