

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 160bar |
| Accuracy | ?0.5 % |
| Output Type | Transistor |
| Media Measured | Gas, Liquid Level |
| Series | 34D |
| Supply Voltage | 30 V dc |
| Interface | IO-Link |
| IP Rating | IP67 |
XMLBM02V2S11
ACW4M129012
XMPA06B2131
2051CD2A22A1BB4K1M5
XMLR250M1P25
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00