

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 400bar |
| Accuracy | ?0.5 % |
| Output Type | Transistor |
| Media Measured | Gas, Liquid Level |
| Series | 34D |
| Supply Voltage | 30 V dc |
| Interface | IO-Link |
| IP Rating | IP67 |
404366/000-491-405-504-20-61/000
PBT-RB400SG1SSNALA0Z
401010/000-485-405-502-20-61/000
SDP610-500Pa
M32JD-00000E-010BG
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00