

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | -1bar |
| Maximum Pressure Reading | 1bar |
| Accuracy | ?0.5 % |
| Output Type | Transistor |
| Media Measured | Gas, Liquid Level |
| Series | 34D |
| Supply Voltage | 30 V dc |
| Interface | IO-Link |
| IP Rating | IP67 |
7MF1566-3AA00-1AA1
0184457031003
X5072-TB-A2-CA-H1-PA -1 to 1.6 bar G
54D-V101G-DA1-AA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00