

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Connection Port Thread | G 1/4, G 1/8 |
| Actuation Type | Solenoid/Solenoid |
| Manufacturer Series | 97105 |
| Mounting Style | NAMUR |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Anodised Aluminium |
| Maximum Flow Rate | 750L/min |
| Minimum Operating Pressure | 2bar |
| Minimum Operating Temperature | -15°C |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Thread Standard | G |
SQ1131N-51-C6-Q
VSVA-B-M52-MZD-D2-1R5L
CPE14-M1CH-3GL-1/8
V61B513A-A3000
VSVA-B-M52-MZ-A1-1C1-APP
CPE10-M1BH-3GL-M7
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00