

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Filtration Size | 40µm |
| Port Connection | G 1/8 |
| Drain Type | Automatic |
| Manufacturer Series | F07 |
| Typical Flow Rate | 9L/s |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Port Connection Thread Standard | G |
| Minimum Operating Temperature | -34°C |
| Port Connection Thread Size | 1/8 in |
| Bowl Material | Polycarbonate |
| Filter Type | General Purpose Filter |
MS4-LFM-1/4-ARM-DA
F72G-2GN-QT3
MS6-LFM-1/2-ARM-DA
P31FB12EMMN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00