

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Filtration Size | 0.01µm |
| Port Connection | G 3/8 |
| Manufacturer Series | Excelon Plus |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Bowl Material | Polycarbonate |
| Filter Type | Oil Removal Filter |
MS9-LFM-1-AUV-HF-DA
F84C-6GD-AP0
AF60-F10D-A
F84G-6GN-AP3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00