

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Connection Port Thread | G 1/8 |
| Actuation Type | Solenoid/Spring |
| Manufacturer Series | M/49 |
| Mounting Style | Sub Base |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Maximum Flow Rate | 30L/min |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Thread Size | 1/8in |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Thread Standard | G |
SCG551A001MS.AC/DC
VUVG-B14-P53C-ZT-F-1T1L
VP542-5YD1-03FA
SYJ7320-5LOU-01F-Q
SY5440-5DZ-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00