

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 1/4 |
| Drain Type | Automatic |
| Manufacturer Series | P1H |
| Filtration Size | 40µm |
| Minimum Operating Pressure | 0.3bar |
| Minimum Ambient Operating Temperature | -20°C |
| Port Connection Thread Size | G 1/4 |
| Port Connection Thread Standard | G |
| Maximum Operating Pressure | 7 bar |
| Bowl Material | Plastic |
| Maximum Ambient Operating Temperature | +50°C |
| Ambient Operating Temperature Range | -20 - +50°C |
| Pressure Setting Range | 0.3 - 7bar |
TLMP 1018/230V
MSB6-1/2-FRC11:J9M2
AC30A-F03DG-D
AC20A-F01G-B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00