

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 1/4 |
| Integrated Pressure Gauge | Without Pressure Gauge |
| Drain Type | Automatic |
| Manufacturer Series | P1H |
| Filtration Size | 40µm |
| Pressure Gauge Port Size | G 1/4 |
| Minimum Operating Pressure | 0.3bar |
| Port Connection Thread Size | 1/4 in |
| Port Connection Thread Standard | G |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Maximum Pressure Setting | 10bar |
| Pressure Setting Range | 0.3 - 10bar |
| Minimum Pressure Setting | 0.3bar |
| Bowl Material | Polycarbonate |
| Pressure Gauge Port Thread Size | 1/8 in |
MSB4-1/4:C3J1F3M1-WP
AC30-F03DE-D
AC20A-F01CG-B
LFR-1/8-D-MINI-KC-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00