

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Hose Outside Diameter | 12mm |
| Hose Inside Diameter | 8mm |
| Colour | Black |
| Material | Polyurethane |
| Length | 25m |
| Maximum Operating Pressure | 80 bar |
| Manufacturer Series | PU2 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +20°C |
TU1208B-100
TU1065BU-100
PUN-10X1,5-SW
PUN-H-12X2-TSW
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00