

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 1/4 |
| Maximum Outlet Pressure | 3.5bar |
| Minimum Outlet Pressure | 0.3bar |
| Maximum Input Pressure | 20bar |
| Manufacturer Series | R07 |
| Pressure Gauge Port Size | Rc 1/8 |
| Port Connection Thread Size | 1/4 in |
| Pressure Gauge Port Thread Size | 1/8 in |
| Typical Flow Rate | 25.2m³/h |
| Port Connection Thread Standard | G |
| Minimum Operating Temperature | -34°C |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| Overall Length | 42mm |
| Overall Height | 75mm |
| Pressure Gauge Port Thread Standard | Rc |
VPPM-6TA-L-1-F-0L6H-S1
20AG-X4G-PH100
VBA10A-T02GN-Z
AR60K-F10G-D
ARM10F1-08GP-1
ARM5SB-58-AZ
MS6-LRP-1/2-D5-A8
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00