

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Actuation Type | Solenoid/Spring |
| Manufacturer Series | ISO Star |
| Mounting Style | Sub Base |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Body Material | Die Cast Aluminium Alloy |
| Maximum Flow Rate | 1230L/min |
| Solenoid Power Consumption | 2W |
| Minimum Operating Pressure | 1.8bar |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Minimum Operating Temperature | -15°C |
VZWF-B-L-M22C-G12-135-1P4-10-R1
MHA1-M1LH-3/2G-0,6-TC
VT307-5DZ1-01F-Q
CPE18-M1H-3GL-1/4
V415511D-C313A
MFH-5-1/4-S-EX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00