

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 3/2 |
| Connection Port Thread | G 1/8 |
| Actuation Type | Solenoid/Spring |
| Manufacturer Series | V03 |
| Mounting Style | Manifold |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 3/2 |
| Body Material | Zinc Alloy |
| Maximum Flow Rate | 30L/min |
| Solenoid Power Consumption | 1W |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Thread Size | 1/8in |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Thread Standard | G |
VMPA1-M1H-E-PI
SY7220-5MOU-C8F-Q
EVZM550-F01-01S
SY5420-5YO-01F-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00