

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 3/2 |
| Actuation Type | Solenoid/Spring |
| Manufacturer Series | V05 |
| Mounting Style | Inline, Manifold |
| Solenoid Voltage | 220-240V ac |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 3 |
| Body Material | PET |
| Maximum Flow Rate | 150L/min |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Number of Positions | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
V60A517A-A313J
MFH-5-1/4-EX
VQC1201N-51
VUVG-S14-M52-MZT-G18-1T1L
MS4-EE-1/4-10V24
VO307-5DO1-Q
VSPA-B-M52-M-A2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00