

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/2 |
| Connection Port Thread | G 1/8 |
| Actuation Type | Solenoid/Air |
| Manufacturer Series | V60 |
| Mounting Style | Inline |
| Body Material | Aluminium |
| Maximum Flow Rate | 750L/min |
| Minimum Operating Pressure | 2bar |
| Configuration | 5/2 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Thread Size | 1/8in |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Thread Standard | G |
SY5220-5YO-C6F-Q
AV4000-F04-5YB-A
VT307-7DZ1-02F-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00