

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Connection Port Thread | G 1/4 |
| Actuation Type | Pilot/Pilot |
| Manufacturer Series | V61 |
| Mounting Style | Inline |
| Number of Ports | 1 |
| Body Material | Aluminium |
| Minimum Operating Pressure | 0.9bar |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Thread Standard | G |
SYJ3120-5LOU-M3-Q
SV2100-5FUD
VT307-5DZ1-01-F-Q
SYJ500-10-3A-Q
VQ2201N-51-Q
VUVG-L14-T32C-AT-G18-1P3
VP746E-5YZ1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00