

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/3 |
| Connection Port Thread | G 1/4 |
| Actuation Type | Solenoid/Solenoid |
| Manufacturer Series | 61 |
| Mounting Style | Manifold |
| Number of Ports | 5 |
| Body Material | Aluminium |
| Maximum Flow Rate | 950L/min |
| Minimum Operating Pressure | 3bar |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Thread Size | 1/4in |
| Number of Positions | 3 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Thread Standard | G |
V415511D-C313A
V124-5MOU-M5
SYJ314-5LO-Q
SYJ3143-5LOZ-M5-Q
VQD1121-5M-M5-Q
VSPA-B-M52-A-A1
VP717KY-5YO1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00