

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | APB |
| Connection Port Thread | G 1/4 |
| Actuation Type | Solenoid/Solenoid |
| Manufacturer Series | V61 |
| Mounting Style | Inline |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Body Material | Aluminium |
| Maximum Flow Rate | 950L/min |
| Minimum Operating Pressure | 3bar |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Thread Size | 1/4in |
| Thread Standard | G |
VOFA-L26-T52-M-G14-1C1-APP
CPE10-M1BH-5L-QS-6
CPV14-M1H-5LS-1/8
VUVG-B10-P53C-ZT-F-1T1L
VT317E-5DZ-02F-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00