

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | NC |
| Connection Port Thread | G 3/8 |
| Actuation Type | Solenoid/Spring |
| Manufacturer Series | V62 |
| Mounting Style | Inline |
| Number of Ports | 3/2 |
| Body Material | Aluminium |
| Maximum Flow Rate | 4500L/min |
| Minimum Operating Pressure | 2bar |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Configuration | 3/2 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Thread Standard | G |
V62C511A-A3000
VT307-5DZ1-01F-F-Q
SYJ3140-5LNZ-Q
VUVS-L25-M52-MD-G14-F8-1B2
VUVG-L18-B52-T-G14-1P3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00