

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 3/2 |
| Connection Port Thread | G 3/8 |
| Actuation Type | Pilot/Spring |
| Manufacturer Series | V62 |
| Mounting Style | Inline |
| Number of Ports | 3 |
| Body Material | Aluminium |
| Maximum Flow Rate | 2600L/min |
| Minimum Operating Pressure | -0.9bar |
| Thread Size | 3/8in |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Number of Positions | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Thread Standard | G |
VP544-5DZ1-03F-M-X538
VUVS-LT25-M32C-MD-G14-F8
SY3220-5LOU-C4-Q
SY3160-5LOU-M5-Q
VMPA14-M1H-G-PI
MHE2-MS1H-5/2-QS-4
S070C-RAG-32
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00