

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | COP |
| Connection Port Thread | G 3/8 |
| Actuation Type | Solenoid/Solenoid |
| Manufacturer Series | V62 |
| Mounting Style | Inline |
| Body Material | Aluminium |
| Maximum Flow Rate | 1900L/min |
| Minimum Operating Pressure | -0.9bar |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Thread Standard | G |
SCG551A001MS 230V CA
SY5120-3DZ-01F-Q
MN1H-5/2-D-2-C
VUVG-L14-M52-AT-G18-1H2L-W1
MHE3-MS1H-3/2G-1/8-K
SY7240-5LOU-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00