

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Connection Port Thread | G 1/4 |
| Actuation Type | Pilot/Spring |
| Manufacturer Series | VP50 |
| Mounting Style | Manifold |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Aluminium |
| Maximum Flow Rate | 1400NL/min |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Number of Positions | 3 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
EVT317-BDO-02F-Q
SY3120-5LZ-C4-F1-Q
VZ1120-5MOZ-M5-Q
SY3220-5MOU-M5-Q
VP717Y-5YO1
SV2100-5FUD
VQD1151U-5M-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00