

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 230V ac |
| Secondary Voltage Rating | 2 x 9V ac |
| Power Rating | 30VA |
| Number of Outputs | 2 |
| Secondary Current | 1.67A |
| Height | 39.1mm |
| Weight | 580g |
| Diameter | 81.3mm |
| Dimensions | 81.3 (Dia.) x 39.1mm |
| Fixing Hole Diameter | M5 |
0050P1-2-009
0225P1-2-025
0030P1-2-006
RKD 625/2x30
0050P1-2-012K
RKD 800/2x40
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00