

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 230V ac |
| Secondary Voltage Rating | 2 x 18V ac |
| Power Rating | 80VA |
| Number of Outputs | 2 |
| Secondary Current | 2.22A |
| Height | 38mm |
| Weight | 1.1kg |
| Diameter | 93mm |
| Dimensions | 104.6 (Dia.) x 44mm |
| Fixing Hole Diameter | M6 |
58-0160-048-D
RKD 120/2x24
RKD 800/2x40
0015P1-2-018K
RKD 300/2x18
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00