

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 230V ac |
| Secondary Voltage Rating | 2 x 25V ac |
| Power Rating | 300VA |
| Number of Outputs | 2 |
| Secondary Current | 6A |
| Height | 58mm |
| Weight | 2.8kg |
| Diameter | 125mm |
| Dimensions | 125.6 (Dia.) x 65.3mm |
| Fixing Hole Diameter | M6 |
SFB0075-230-12
SFB0075-400-55
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00