

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 230V ac |
| Secondary Voltage Rating | 12V ac |
| Power Rating | 300VA |
| Number of Outputs | 1 |
| Secondary Current | 25A |
| Height | 69mm |
| Weight | 2.5kg |
| Diameter | 117mm |
| Dimensions | 117 (Dia.) x 69mm |
| Mounting Type | DIN Rail |
0050P1-2-015
RKD 40/2x18
RKD 160/2x35
0160P1-2-012
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00