

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 115 V ac, 230 V ac |
| Secondary Voltage Rating | 2 x 9V ac |
| Power Rating | 5VA |
| Number of Outputs | 2 |
| Secondary Current | 278mA |
| Height | 19mm |
| Weight | 130g |
| Diameter | 49mm |
| Dimensions | 49 (Dia.) x 19mm |
| Maximum Temperature | +60°C |
0050P1-2-015
RKD 120/2x18
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00