

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Cutout Diameter | 22mm |
| Contact Configuration | 2NO + 2NC |
| Push Button Actuation | Pull Release |
| Illuminated | No |
| Series | A22NE-PD |
| IP Rating | IP69K |
| Colour | Red |
| Push Button Shape | Round |
| Voltage Rating | 250V |
| Supply Current | 5A |
| Depth | 86.7mm |
| Auxiliary Contacts | NO |
3SU1100-1HB20-1CF0
A22NE-M-P102-N
XW1E-BV413M-R
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00